TR / EN

KURUMSAL

Hakkımızda

Hikayemiz

Uzer Sentez Kimya, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi uluslararası kalite standartlarına uygun nitelikte, teknolojik gelişmelerle uyumlu ve her türlü yasal gereği yerine getirerek sunmaktır. Uzmanlık, yaratıcılık, takım çalışması, sürekli araştırma, ve geliştirme ile güvenlik prensiplerini temel alan müşteri odaklı işbirliğimizden oluşan misyonumuz, ihtiyaçları ve beklentileri insan sağlığına duyarlı ve çevre dostu bir anlayışla karşılayarak müşterilerimize ve topluma daha iyi bir değer ve katkı yaratmaktır.Uzer Sentez Kimya partnerlerine kimya analizlerinin yapılabildiği labaratuarları, ekipman ve teknik kadrosu ile hizmet sunarken , hedef pazarın ihtiyaçları doğrultusunda AR-GE departmanımız ‘global tedarik ve çözümlerin kimyasal rehberi ‘ sloganımızı hakeden çalışmalara imza atmaya devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Neleri Hedefliyoruz

Başarımızın partnerlerimize sunduğumuz hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımlar olduğunun farkındayız. Bu farkındalık şirketimizin inovatif anlamda oluşturduğu katma değerin temelini oluşturmaktadır. Sentez Kimya ; kısa, orta ve uzun vadeli planlarında hedeflerinin ötesinde ilerleme gösteren ve sürdürülebilirliği prensip haline getiren bir bakış açısına sahiptir.

MİSYONUMUZ

Nasıl Yapıyoruz

Merkezinde insan, çevre ve etik değerler olan Sentez Kimya, bu değerlerin endüstriyelleşmenin önünde bir engel olmadığına inanan ve şirket politikalarını bu felsefe üzerine inşa eden bir şirkettir.